TEST INŽENÝR – ELEKTRONIKA vhodné i pro ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte alespoň všeobecné znalosti elektroniky? Chcete se stát součástí vývojového centra pro bezkontaktní systémy? Chcete při práci využívat nejmodernější technologie ve špičkově vybavené laboratoři? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní technologická společnost hledá posilu do svého R&D týmu na pozici: TEST INŽENÝR – ELEKTRONIKA vhodné i pro ABSOLVENTY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • testování bezkontaktních systémů
  • testování elektromagnetické kompatibility
  • podílení se na nadnárodních projektech
  • komunikace s vývojáři a dalšími kolegy v týmu
  • řešení výstupů z testování se zákazníky
  • práce s technickou dokumentací
  • vytváření protokolů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru elektro
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka (mezinárodní tým)
  • všeobecné znalosti v oblasti elektroniky
  • ochotu občas vycestovat do zahraničí (Evropa)

Co nabízíme?

  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • možnost kariérního růstu
  • roční odměny
  • týden dovolené navíc
  • možnost home office
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • sick days
  • Multisportkartu

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle potřeby)
  • místo výkonu práce: Ostrava