SW TESTER - OSTRAVA

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte zkušenost s testováním? Zajímá Vás bezdrátová technologie? Vidíte svou budoucnost v automotive? Pokud Vaše odpověď byla alespoň jednou ANO, pak nám napište! Významná mezinárodní společnost, zabývající se výrobou a vývojem nejmodernějších technologií v automotive, hledá posilu do svého týmu na pozici: SW TESTER - OSTRAVA

Pracovní náplň

  • Rozvoj senzoru pro bezdrátové senzory (NFC, Bluetooh)

  • Manuální/automatické testování
  • Odhalování možných chyb
  • Tvorba reportů výsledků testů
  • Komunikace s oddělením vývoje SW
  • Komunikace se zahraničními kolegy
  • Sebevzdělávání v oboru

Co požadujeme?

  • VŠ, nebo SŠ s odpovídající praxí
  • Alespoň 2 roky zkušeností s testováním
  • Znalost alespoň základní úrovně programování v C, C#, nebo Python
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Analytické myšlení a smysl pro detail
  • Zkušenost z automotive výhodou
  • Znalost mikrokontrolerů a měřících zařízení (např. osciloskop) výhodou
  • Certifikace ISTQB, Vector CANoe výhodou

Co nabízíme?

  • Neformální pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu a na stravování
  • 5 týdnů dovolené 3x Sick Days
  • Multisport karta
  • Home Office dle dohody

  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Nástup: IHNED (nebo co nejdříve)
  • Místo výkonu práce: Ostrava