TEAMLEADER ZÁKAZNICKÉHO ODDĚLENÍ (50-55.000KČ)

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

Velká výrobní společnost hledá vedoucího do zákaznického oddělení! Máte zkušenosti s vedením lidí? Zvládáte komunikace se zahraničními kolegy a dodavateli? Máte dobré vyjadřovací schopnosti a chcete se v oboru rozvíjet a růst? V tom případě je tato pozice přímo pro Vás! Zkuste změnu! Pošlete svůj životopis a přijďte na pohovor! Budeme se těšit!

Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • Vedení až 7členného týmu
  • Vyřizování požadavků zákazníků
  • Spolupráce prodejního a dodavatelského oddělení
  • Průběžné vyhodnocování týmu a navrhování zlepšení
  • Práce na projektech

Co požadujeme?

  • Praxe v zákaznickém oddělení
  • Komunikační znalost AJ - slovem i písmem
  • Dobrá znalost práce s PC
  • Časová flexibilita
  • Orientace v zákaznické a obchodní sféře

Co nabízíme?

  • Příležitost kariérního růstu
  • Finanční benefit až ve výši 8.000KČ
  • Příspěvek na dojíždění
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup možný ihned!

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.