TECHNICKÝ SPECIALISTA PRO VODÍKOVÉ PROJEKTY

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte VŠ vzdělání technického směru? Jste zkušený technolog? Máte zkušenosti s prací se zemním plynem a vodíkem? Dorozumíte se anglicky a chcete pracovat pro velice stabilní společnost, která si cení svých zaměstnanců? Pak neváhejte a pošlete mi svůj životopis hned teď! Česká stabilní společnost hledá do svého týmu kolegy na pozici TECHNICKÝ SPECIALISTA PRO VODÍKOVÉ PROJEKTY

Pracovní náplň

  • Jednání s dodavateli technických materiálů včetně vyhodnocování nabídek
  • Technické posouzení vhodnosti pro přepravu vodíku
  • Vyhledávání, analýza a zpracování technických informací
  • Implementace nových standardů do revizí technologických postupů
  • Podpora pro vytváření normativních norem (EN TPG), technických norem pro vodík a směs zemního plynu a vodíku

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru (energetika, petrochemický průmysl)
  • Praxe 3 roky v oblasti plynů nebo dokončení VŠ studia v tomto oboru
  • Znalost problematiky výrobního postupu, přepravy nebo skladování vodíku nebo jiným druhem hořlavých médií petrochemického či energetického průmyslu
  • Zájem o vodíkové technologie
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • 1 den placeného volna na mimořádné události
  • Zkrácená pracovní doba 37,5 hod týdně
  • Flexipassy v hodnotě až 15.000 Kč/rok
  • Možnost Multisport karty
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění min 10.800 Kč/rok

    Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
    Místo výkonu práce: Praha 4

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu spilkova.continental@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!