APLIKAČNÍ INŽENÝR/KA

Pro významnou výrobní společnost hledáme zodpovědného pracovníka, který bude schopen určit nové výrobní potřeby a prověřovat systémy a jejich realizaci ve výrobě. Hledáme skutečného profíka, co má Vysokoškolské vzdělání a má i praxi v oboru, a nebojí hovořit v anglickém jazyce! Pokud Vás pozice zaujala a máte vážný zájem, neváhejte se na nás obrátit a poslat nám svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Podílet se na tvorbě postupů a programů a zajistit jejich realizaci
  • Utvářet nové výrobní potřeby a řešení
  • Komunikace s oddělením výroby
  • Kontrolovat kvalitu strojové výroby
  • Řídit zpracování reklamací a statistiky
  • Dohled nad dodržováním hygienické normy EN 15593

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost polymerů
  • Praxe na obdobné pozici
  • Zkušenost s jednáním se zákazníky

Co nabízíme?

  • Příležitost mezinárodní spolupráce
  • Příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Finanční bonusy a prémie
  • Firemní akce
  • Platové ohodnocení dle zkušeností

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.