STROJNÍ MECHANIK/ÚDRŽBÁŘ (27 - 33.000 Kč)

Neaktivní nabídka

27000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máte středoškolské vzdělání v oboru strojírenství? Máte praxi v oboru mechanika a nevadí Vám práce na směny? Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku! Pošlete mi Váš životopis a přihlaste se na pozici: STROJNÍ MECHANIK/ÚDRŽBÁŘ (27 - 33.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Nastavování strojů dle předepsaných parametrů
  • Zajištění správné funkčnosti strojů a zařízení
  • Diagnostika chyb
  • Realizace nápravných opatření

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU v oboru strojírenství
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Praxi v mechanice
  • Vazačské/jeřábnické oprávnění je výhodou
  • ŘP sk B

Co nabízíme?

  • Náborový příspěvek
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek za docházku/směny
  • Týden dovolené navíc
  • 13. a 14. plat
  • Zázemí moderní prosperující firmy
  • Příspěvek na masáže
  • Další příspěvky pro rodiny s dětmi (tábory, školky, apod.)

  • Místo výkonu práce: okres Nymburk