DISPEČER SPEDICE (25 - 30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Baví Vás plánování a organizování v rámci přepravních a logistických procesů? Zajímáte se o pozemní i námořní přepravu? Rádi komunikujete se zahraničními zákazníky a přepravci v anglickém jazyce? Pak hledáme právě Vás!! Významná logistická společnost hledá parťáka do týmu na pozici: DISPEČER SPEDICE (25 - 30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Řešení převážně námořní přepravy, koordinace logistických procesů
  • Zadávání pokynů pro logistické operace na externím skladě
  • Zpracování kalkulací, příprava fakturací
  • Spolupráce s tuzemskými a zahraničními zákazníky a dodavateli

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka (slovem i písmem) - denní komunikace v AJ
  • Znalost práce na PC
  • Alespoň krátkodobou praxi na obdobné pozici
  • Chuť pracovat, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v příjemném kolektivu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost seberealizace v případě, že v současném zaměstnání není možnost postupu
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • sick days
  • teambuildingové akce a různé výroční akce
  • multisport karta
  • možnost nástupu: ihned

  • místo pracoviště: Olomouc