OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (40-100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Poradenská společnost SMS finance hledá spolehlivého ambiciózního člověka, který jim pomůže zvýšit kvalitu služeb pro nové i stávající zákazníky na našich REGIONÁLNÍCH centrech, na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (40-100.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Čeká Tě pestrá a různorodá práce
  • Absolvuješ spoustu efektivních školení od profesionálů, kde se naučíš komunikovat se zákazníky v telefonické i osobní podobě
  • Hlavním cílem bude pomáhat klientům při jejich rozhodování a řešit jejich požadavky a potřeby.

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ/VŠ vzdělání s maturitou
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Profesionální vystupování a ochotu jednat s lidmi
  • Maximální samostatnost a časovou flexibilitu

Co nabízíme?

  • Nadstandardní ohodnocení s motivační složkou
  • Spousty dalších benefitů
  • Osobní rozvoj v oblasti managementu a financí
  • Rodinně založený kolektiv a přátelského šéfa

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.

Zaměstnavatel