Montér s vyhláškou 50 – slaboproud (+- 30000 Kč na začátek)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Jste čerstvý absolvent nebo už máte něco za sebou v oboru elektro - obor slaboproud? Máte vyhlášku 50 min.§6? Hledáte zajímavou a dobře oceněnou práci? Pokud ano, já hledám právě Vás. Pošlete mi životopis! Ozvu se zpět..

Pracovní náplň

  • práce v terénu po Brně (nejvíce) a párkrát i mimo Brno (jen JM)
  • občasná administrativa (žádné velké papírování)
  • montáž slaboproudých rozvodů – kabely, požární a bezpečnostní a zabezpečovací a jiné systémy

Co požadujeme?

  • min SOU elektro
  • vyhláška 50/§6 nutností (propadlou je možno obnovit)
  • orientace v práci na instalacích slaboproudých zařízení
  • orientace v elektro dokumentaci pro slaboproudé zařízení
  • ŘP skupiny B (není nutností, ale je fajn)

Co nabízíme?

  • plat dle zkušeností a pracovního zařazení od 30000 Kč a výše
  • bonusový systém, odměny za práci, prémie po zkušební době
  • stravenky
  • používání mobilního tel. pro soukr. Účely
  • různé slevy u stavebních firem
  • vzdělávání
  • možnost se kariérně posunout
  • místo výkonu práce Brno (a občas i cestování po JM)

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.