TEST INŽENÝR (38-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 45000 Kč

Disponujete praxí v oblasti metrologie a rádi byste své znalosti i nadále rozvíjeli v prostředí perspektivní společnosti? ? Hovoříte bez problémů anglicky a chcete cizí jazyk využívat i při svém zaměstnání? Rádi byste pracovali na pozici TEST INŽENÝRA? Pak nám zašlete Váš životopis! Nadnárodní společnost hledá do svého týmu kandidáty/ky na pozici: TEST INŽENÝR (38-45.000 Kč)

Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Plánování a sestavování rozsáhlých testů
  • Provádění a vyhodnocování testů
  • Zlepšován procesů
  • Udržování a ošetřování testovacího zařízení
  • Vedení evidence a dodržování předpisů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Znalost právních předpisů z oblasti metrologie
  • Dobrou orientaci v technické dokumentaci a měřící technice
  • Základy konstruování v 3D CAD

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Práce pro perspektivní společnost
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: 25 km jižně od Brna
  • Pozici vhodnou pro muže i ženy