SKLADNÍK - 1 SMĚNA (23.-27.000 Kč)

Neaktivní nabídka

23000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Hledáte stabilní zaměstnání a chcete pracovat na jednu směnu? Nebojíte se fyzické práce a umíte to s VZV? Tak nám zašlete životopis ještě dnes! Pro mezinárodní společnost hledáme posilu na pozici: SKLADNÍK - 1 SMĚNA (23.-27.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Výdej a příjem zboží
  • Práce s interním systémem
  • Manipulace s VZV
  • Provádění inventur

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Zkušenost s VZV
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Práce v malém přátelském kolektivu
  • Zkrácená pracovní doba, 37,5hod./týdně
  • Práce na jednu směnu (6:00 - 14:30, v pátek do 12:00)
  • 13.plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na kulturu
  • Dotované stravování

  • Nástup možný ihned
  • Zvedání těžkých břemen - pouze pro muže

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko