PROJEKTOVÝ MANAŽER

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s komplexním vedením stavebních projektů? Máte zkušenosti se stavbami průmyslových a logistických staveb či obchodních center? Mluvíte plynule anglicky? Chcete pracovat na zajímavých projektech a pohybovat se v mezinárodním prostředí? Pak mi pošlete svůj životopis! Mezinárodní stavební společnost hledá posilu na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za plánování, organizaci, řízení a realizaci projektu
  • Řízení a koordinace prací na stavbách
  • Kontrola dodržování časového plánu staveb, kvality provedení a rozpočtu
  • Řízení a kontrola změn v průběhu celého projektu
  • Účast na výběrových řízeních
  • Komunikace s klienty, investory a vedením společnosti
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • VŠ vzděláni stavebního směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s projektovým řízením staveb
  • Ochotu být na stavbách po celé ČR
  • Orientaci v příslušných normách a zákonech
  • znalost MS Project, AutoCAD a MS Office

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Prémie dle hospodářského výsledku
  • Služební vůz, telefon, notebook
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexi pass
  • Ubytování v místě stavby

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Sídlo společnosti: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!