KVALITÁŘ V AUTOMOTIVE (32-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

32000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Orientujete se v prostředí Automotive a máte zkušenosti s oblastí kvality? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce a chcete mít možnost jazyk využívat? Máte silné organizační a komunikační dovednosti? Chcete mít na starosti zákaznickou kvalitu a spojit svojí další kariéru s prestižní mezinárodní společností? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v oblasti automotive, v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici KVALITÁŘ V AUTOMOTIVE (32-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vyřizování zákaznických reklamací
  • Příprava a aplikace nápravných opatření
  • Spolupráce při přípravě zákaznických auditů
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání – technický/ekonomický směr výhodou
  • Zkušenosti s oblastí kvality
  • Aj komunikativní (denní využití)
  • Orientaci v technických problémech
  • Organizační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Dotované stravování

  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.