ZÁMEČNÍK NA JEDNU SMĚNU (25000 Kč)

Neaktivní nabídka

24000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Rád byste pracoval na jednu směnu? Zvládnete se zorientovat ve výkresové dokumentaci? Jste manuálně zručný? Pokud ANO, tak hledám právě Váš. Pošlete mi svůj životopis, budu se těšit.

Pracovní náplň

  • Práce s technickou dokumentací a chemickými přípravky, s jeřáby
  • Montáže dílů na hřídel
  • Skládání magnetových kol, lepení magnetů
  • Skládání svazků pro rotory, vyvažování rotorů a spojek
  • Vedení příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • Min SOU zámečník výhovou
  • Orientaci v technické dokumentaci a s prací s nástroji
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Pracovní doba 37,5hod./týdně
  • 25 dní dovolené
  • Čtvrtletní bonus 3000 Kč + měsíční bonusy 4% (po ZD)
  • Stravenky
  • Příspěvky na penzijko/životko
  • Místo výkonu práce Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.