VÝVOJÁŘ - AUTOPLASTY (49 - 63 000 Kč)

Neaktivní nabídka

49000 - 65000 Kč

Vlastníte technické a kreativní myšlení?Hlavou Vám víří inovace a neotřelý design?Máte VŠ nebo SŠ technického směru a toužíte se uplatnit na pozici konstruktéra ve společnosti, která Vám dá možnost podílet se na vývoji produktů, co objedou celý svět??? Pošlete mi svůj životopis a Vaše šance uplatnit se jsou napůl splněny!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Vytvářet konstrukční studie a návrhy produktů
  • Zvládat pracovnní úkony jak interně, tak externě
  • Vyhodnocovat materiál produktů
  • Testovat a vyhodnocovat kvalitu produktu
  • Navrhovat případné inovace a zlepšení
  • Spravovat výkresovou dokumentaci
  • Spolupracovat se zákazníky a členy týmu

Co požadujeme?

  • VŠ nebo SŠ technického vzdělání
  • Praxi na podobné pozici
  • Zkušenosti s konstrukcí plastových dílců
  • Samostatnost, kreativitu, analytické a proaktivní myšlení
  • Plynulá AJ - úrovně B2 (NJ výhodou)
  • Práce na PC - MS Office, Catia V5
  • Aktivní řidič - služení cesty
  • Týmovost a kolegialitu

Co nabízíme?

  • Plat až 65 000 Kč - dle zkušeností a kvalifikace
  • Flexibilní pracovní dobu s možností homeoffice
  • 13 a 14 plat
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního růstu a seberealizace
  • Dotovaná strava v místní jídelně
  • BENEFIT karta - 6000 Kč/rok
  • Výrobní bonusy
  • Zvýhodněné tarify
  • Firemní akce
  • Místo výkonu: Liberec

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.