CAD DESIGNER

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Chcete se neustále rozvíjet a pracovat pro úspěšnou dynamickou společnost? Chcete při práci využít angličtinu? Je Vaší prioritou pracovat v Brně? Pak nepřestávejte číst! Významná strojírenská společnost přijme do svého týmu nového kolegu na pozici: CAD DESIGNER (40 - 45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Navrhování nových produktů
  • Provádění změn na stávajících produktech
  • Vedení projektů
  • Tvorba postupů testování produktů
  • Komunikace se zákazníky - technická podpora
  • Občasná pracovní cesta

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technickém oboru
  • Znalost konstrukčních programů - výhodou je Inventor
  • Prokazatelnou praxi v oblasti konstrukce
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zodpovědnost a komunikativnost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní úspěšné společnosti
  • Možnost dalšího profesního rozvoje a vzdělávání
  • Závodní stravování, jazykové kurzy
  • Týden dovolené navíc
  • Další nadstandardní benefity

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.