MONTÉR POTRUBÍ - PLAT AŽ 38 000 Kč

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi technicky smýšlející sympaťák s vášní pro parní turbíny a potrpíš si na kvalitu odvedené práce?Pak neváhej, pošli mi svůj životopis a já ti ráda dám možnost to zúročit.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Příprava a montáž potrubních tras a potrubních rozvodů
  • Příprava a montáž příslušných potrubních prvků v souladu s vydanou technickou dokumentací
  • Pravidelná údržba pracoviště a zkvalitňování pracovního prostředí s ohledem na zajištění bezpečnosti práce na pracovišti

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • Nebo praxi min. 5 let na podobné pozici
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Ochotu pracovat na 2 směny(6-14, 14-22)
  • Zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost
  • Základní svářečský kurz TIG - obrovská výhoda

Co nabízíme?

  • Plat až 38 000 Kč
  • Zkrácenou pracovní dobu (7,5 hodiny)
  • 5 týdnů dovolené a další 3 dny volna navíc
  • Benefity v hodnotě 30.000 Kč ročně
  • Nadstandardní příplatky
  • Multisport kartu pro 2
  • Dotovanou stravu v závodní jídelně
  • Odměny při životních a pracovních výročích
  • Osobní ohodnocení a výkonnostní odměny
  • Možnost stát se naším akcionářem

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.