OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – AUTOMATIZACE pro SR

Neaktivní nabídka

až 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Slovensko

Máte znalosti v oblasti automatizace, elektrotechniky? Jste komunikativní a máte obchodního ducha? Dorozumíte se v anglickém nebo německém jazyce? Rádi byste pracovali na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – AUTOMATIZACE a cestovali po SR? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná společnost působící v oblasti SW řešení pro automatizaci hledá nového člena do svého týmu na pracovní pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – AUTOMATIZACE pro SR

Pracovní náplň

  • akvizice nových klientů
  • péče o stávající zákazníky
  • technické poradenství
  • reporting
  • cestování po Trenčínském kraji

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ nejlépe obor elektrotechnika, automatizace
  • praxi na pozici obchodně technického zástupce
  • výbornou znalost slovenského jazyka a mírně komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • technické myšlení
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • prezentační a organizační schopnosti
  • bydliště v Trenčínském kraji

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • automobil i na soukromé účely, PC, mobilní telefon
  • práce formou home office
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy