PROJEKTANT PRO TZB - ŠANCE PRO ABSOLVENTA! (28 - 35.000 KČ)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

Máte vzdělání v oboru stavebnictví? Baví Vás práce v AutoCADu a ovládáte i další programy?Jste schopen samostatně vypracovat projekt? Zašlete CV a pracujte v výrobní společnosti zabývající se energií budoucnosti jako: PROJEKTANT PRO TZB - ŠANCE PRO ABSOLVENTA! (28 - 35.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • příprava nabídek TZB
  • projekce TZB
  • příprava a realizace výběrových řízení na dodavatele
  • řízení zakázek
  • odpovědnost za včasné vypracování zakázky
  • kooperace s kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ v oboru stavební
  • zájem o oblast TZB
  • znalost AutoCAD/ RTS Buildpower
  • ŘP sk. B
  • znalost AJ výhodou
  • flexibilitu a ochotu vycestovat za zakázkou
  • zkušenosti v oboru výhodou!

Co nabízíme?

  • 3 dny sickdays
  • příspěvek na stravování
  • služební telefon a notebook
  • jazykové kurzy
  • odborné vzdělávání
  • odborné zaškolení

  • lokalitu Třebíč

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.