KONSTRUKTÉR (40-50.000 Kč)

mzdové ohodnocení

Kolín

Máte zkušenosti s konstrukcí ve strojírenství? Mluvíte plynule anglicky a chcete pracovat zajímavých mezinárodních projektech? Zajímá Vás oblast průmyslového vytápění a ohřevu? Pak mi pošlete svůj životopis! Strojní společnost se sídlem v Kolíne hledá posilu na pozici: KONSTRUKTÉR (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba technické dokumentace
  • Spolupráce na návrh technických řešení
  • Inovace produktů
  • Spolupráce s elektro konstruktéry

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s konstrukční činností ve strojírenství
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – denní použití
  • Znalost programů SolidWorks/SolidEdge
  • Znalost elektro výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Profesní i osobní rozvoj
  • Mezinárodní projekty

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Kolín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!