PROGRAMÁTOR TESTOVACÍCH STROJŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Vystudoval/a jste elektro obor a láká Vás prostředí automotive? Rád/a byste se podílel/a na testování novinek z oblasti mobility? Domluvíte se anglicky a znáte i prostředí automatizace a robotizace? Pak jste možná právě Vy tím, koho hledáme! Automobilová společnost, která dodává své produkty předním značkám, jako je Volkswagen, Fiat, Toyota nebo Bentley, hledá posilu do týmu na pozici: PROGRAMÁTOR TESTOVACÍCH STROJŮ

Pracovní náplň

  • výstavba automatických testovacích systémů pro multimediální systémy a telematické jednotky
  • výstavba testovacích zařízení pro elektronické obvody
  • navrhování HW a SW pro testovací moduly, na základě vývojové specifikace
  • spolupráce v rámci projektového týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • komunikativní znalost anglického jazyka – budete komunikovat s dodavateli i vývojovými centry
  • zájem o oblast testování, automatizaci a robotizaci
  • znalost programovacích jazyků – výhodou
  • zkušenosti s kamerovými systémy – výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené + 5 sick days navíc
  • systém výhod Benefit plus
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • z poloviny hrazené stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost školení a dalšího vzdělávání
  • zájem i o Vaše děti – příspěvky na tábory, lyžařské výcviky aj.
  • možnost spolupráce na projektech pro významné značky (PSA, Fiat, VW Group)
  • pozice vhodná pro muže i ženy

  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu zaměstnání: Praha–východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!