PROGRAMÁTOR V AUTOMATIZACI

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Vystudoval/a jste elektro obor a láká Vás prostředí automotive? Zajímá Vás oblast automatizace, robotiky a programování strojů? Domluvíte se anglicky a chcete se tomuto oboru věnovat? Pak jste možná právě Vy tím, koho hledáme! Automobilová společnost, která dodává své produkty předním značkám, jako je Volkswagen, Fiat, Toyota nebo Bentley, hledá posilu do týmu na pozici: PROGRAMÁTOR V AUTOMATIZACI

Pracovní náplň

  • výstavba a programování strojů a robotů ve výrobě
  • navrhování HW a SW pro stroje a roboty
  • testování funkčnosti a odladění programů
  • spolupráce v rámci projektového týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • komunikativní znalost anglického jazyka – budete komunikovat s dodavateli i vývojovými centry
  • zájem o oblast testování, automatizaci a robotizaci
  • znalost programovacích jazyků – výhodou
  • zkušenosti s kamerovými systémy – výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené + 5 sick days navíc
  • systém výhod Benefit plus
  • náborový bonus
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost školení a dalšího vzdělávání
  • zájem i o Vaše děti – příspěvky na tábory, lyžařské výcviky aj.
  • možnost spolupráce na projektech pro významné značky (PSA, Fiat, VW Group)

  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu zaměstnání: Praha–východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!