INŽENÝR VÝROBNÍCH LINEK

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jste akční člověk, který se zajímá o automatizaci? Rád/a by jste se podílel/a na oživování výrobních zařízení? Hovoříte anglickým jazykem a rád/a by jste jej využíval/a v praxi? Pokud ANO, pak je tato nabídka určena právě Vám! Nadnárodní výrobní společnost sídlící v lokalitě Praha – východ přijme šikovnou posilu do týmu na pozici: INŽENÝR VÝROBNÍCH LINEK

Pracovní náplň

  • Definování specifikací vhodných výrobních linek
  • Spolupráce na oživování výrobních linek
  • Komunikace s dodavateli, zákazníky a kolegy napříč společností
  • Spolupráce na nových projektech
  • Tvorba technické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ, obor Elektrotechnika / Strojírenství / Mechatronika
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem
  • Znalost PLC programování výhodou
  • Vyhlášku č. 50/78 Sb,. §5
  • Proaktivní přístup k práci
  • Samostatnost, chuť učit se nové věci

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Šance pro absolventy
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost školení a dalšího vzdělávání
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!