ELEKTRO PROJEKTANT AUTOMATIZACE (45-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte znalosti z oboru elektra? Setkal/a jste se s tvorbou elektroschémat u průmyslových a automatizovaných strojů? Práce v e-PLAN, nebo AutoCAD Vám není cizí a rád/a byste byl/a součástí projektů řídících systémů? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Česká společnost, zaměřující se na kompletní služby pro automatizaci, hledá novou posilu do týmu na pozici: ELEKTRO PROJEKTANT AUTOMATIZACE (45-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba technické dokumentace (elektro)
  • Spolupráce s členy týmu na přípravě projektu
  • Jednání se zákazníky na denní bázi
  • Řízení a kontrola svěřených projektů
  • Práce v programu e-PLAN

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na automatizační techniku/elektrotechniku
  • Praxe na podobné pozici – výhodou
  • Znalost programu AutoCAD/e-PLAN
  • Orientace a znalost norem o strojní bezpečnosti a řízení pohonů
  • Platná vyhláška č. 50/1978 Sb.
  • Znalost anglického jazyka – výhodou

Co nabízíme?

  • 13.plat a 5.týdnů dovolené
  • Možnost profesního i finančního růstu
  • Osobitý přístup vysoce kvalifikovaných kolegů
  • Silné zázemí a rodinné prostředí
  • Spolupráci na projektech s nejmodernějšími technologiemi
  • Příspěvek na stravování a pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!