PROJEKŤÁK - STAVEBNICTVÍ (38-48.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Hledáte pestrou pracovní příležitost, které se budete moci realizovat? Máte zkušenosti jako projekťák v oblasti stavebnictví a nevadí Vám cestovat za zakázkami po celé ČR? Tak to hledáme právě Vás! Stále rozvíjející se společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici PROJEKŤÁK - STAVEBNICTVÍ (38-48.000 Kč)

Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • jednání s investory
  • tvorba cenových nabídek
  • řízení výběrového řízení dodavatelů
  • řešení objednávek a smluv
  • finanční a čeasová kontrola

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ obor stavebnictví, elektro, strojírenství
  • zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • znalost AutoCad
  • ochotu cestovat po celé ČR
  • angličtinu na mírně pokročilé úrovní
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • možnost karierního růstu
  • příspěvek na stravování
  • auto, notebook, telefon
  • možnost jazykových a vzdělávacích kurzů
  • perspektivu ve stále se rozvíjející firmě

  • Místo výkonu práce: Třebíč + výjezdy po ČR
  • Nástup možný ihned