NÁKUPČÍ - JUNIOR (30.-34.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 34000 Kč

Máte vzdělání v oboru strojírenství nebo průmyslu? Chcete se stát součástí české obchodní společnosti? Chcete využít své jazykové dovednosti a rozšířit své znalosti v oblasti nákupu? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Do české rodinné firmy hledáme posilu na pozici: NÁKUPČÍ - JUNIOR (30.-34.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Pravidelná komunikace s dodavateli
  • Zajištění nákupu strategických položek
  • Kontrola objednávek a práce s vlastním interním systémem
  • Optimalizace zásob
  • Péče kolem nevyužitých zásob

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání - strojírenský/průmyslový obor
  • Komunikativní znalost angličtiny (komunikace s dodavateli)
  • Praxe na obdobné pozici nebo s referentskou prací výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí české rodinné společnosti
  • Propracovaný systém zaškolení s osobním koučem
  • Zkrácené pátky
  • Závodní stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce
  • Po zapracování služební automobil

    Místo výkonu práce: Brno