OPERÁTOR ROVNÁNÍ s volnými víkendy 36.000Kč

Neaktivní nabídka

34000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máš strojírenské vzdělání a chceš pracovat na 2 směny bez nočních a víkendů? Umíš pracovat s měřidly a vyznáš se ve výkresové dokumentaci? Chtěl bys pracovat u stabilního českého zaměstnavatele? Pokud ano, tak mi pošli svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Mechanické rovnání velkých a drobných dílů
  • Měření a práce dle šablonek
  • Starost o měřící protokoly
  • Práce dle výkresové dokumentace
  • Práce dle elektronických prac. postupů

Co požadujeme?

  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provoze, ranní a odpolední
  • SOU nebo SŠ strojírenské
  • Práci s autogenem a platný průkaz
  • Výborná orientace ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • Plat 34. - 36.000Kč
  • práce na pracovní smlouvu doba neurčitá
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování
  • flexipassy
  • firemní školka
  • firemní akce
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • sportovní karta
  • 2 dny volna navíc
  • výuka cizích jazyků a další odborné vzdělávání
  • místo výkonu práce Plzeň

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.