TECHNIK KVALITY (28-35.000 KČ)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte stabilní a různorodé zaměstnání? Nadnárodní společnost hledá parťáka do týmu na pozici TECHNIK KVALITY (28-35.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • Kontrola výrobků dle výkresové dokumentace
  • Manipulace s jednotlivými výrobky a díly
  • Účast při interních auditech
  • Práce s měřidly

Co požadujeme?

  • Ukončené středoškolské vzdělání technického směru
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenosti s měřidly
  • Praxi na odborné pozici - výhodou
  • Ochota pracovat na dvě směny

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Dostupnost MHD, parkování přímo u firmy
  • Firemní kultura – moderní prostředí, ochotní kolegové, společné firemní akce
  • V sezoně navíc proplacené příplatky 100 % za přesčas
  • Finanční odměna za doporučení nového zaměstnance

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.