AUTODIAGNOSTIK (25-35.000 KČ)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Hledáte stabilní a různorodé zaměstnání? Jste pečlivý a pracovitý člověk? Orientujete se v elektronice vozů? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní společnost hledá kolegu na pozici AUTODIAGNOSTIK (25-35.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Provádění zkoušek na automobilech
  • Účast na testování jednotlivých dílů exteriéru i interiéru vozu
  • Testování vozů v laboratoři i za běžného provozu

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání v oblasti elektro/automobilový průmysl
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Platný řidičský průkaz skupiny B
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Zajímavá a různorodá práce

  • Lokalita: Lázně Bělohrad