INŽENÝR PLC v ÚDRŽBĚ (40–50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Chcete se stát alfou údržby? Mít na starost proškolování kolegů, ukázat jim způsob, jak být v údržbě nejlepšími? Pokud ano, pošlete životopis na sperglova@acjobs.cz a staňte se INŽENÝREM V PLC v ÚDRŽBĚ (40–50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • programování PLC strojů
  • diagnostikování závad, následné nápravné opatření
  • podpora pracovníků údržby
  • zaškolování pracovníků

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • zkušenost s údržbou výrobních linek
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • znalost programování PLC

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené pro váš plnohodnotný odpočinek
  • práci na jednu směnu
  • flexibilní pracovní dobu, vy budeme pánem svého času!
  • každoroční nárůst mzdy
  • stabilní společnost, kterou ani COVID nezastavil
  • další zajímavé benefity, které lze využít pro zpříjemnění volných dní

  • místo výkonu práce: Plzeň