INŽENÝR/-KA V ELEKTRU - ABSOLVENT (30-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Hledáme absolventa VOŠ nebo VŠ v oboru ELEKTRO pro výrobní společnost v Plzni. Budeš se podílet na výrobním procesu, komunikovat s kolegy ze zahraničí a přispívat k zlepšování chodu výroby. S námi se nebudeš nudit a získáš skvělou praxi! Nastartujte svou kariéru na pozici INŽENÝR/-KA V ELEKTRU - ABSOLVENT (30-45.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • budeš se podílet na přípravě nových projektů
  • budeš komunikovat s kolegy napříč Evropou i světem
  • získáš přehled ve výrobním procesu
  • podílet se budeš i na zdokonalování technologií

Co požadujeme?

  • ukončenou VOŠ nebo VŠ v elektro oboru
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • základní orientaci v technické dokumentaci
  • chuť získat znalosti v oboru

Co nabízíme?

  • pozice je vhodná pro muže i ženy
  • 5 týdnů dovolené
  • každoroční růst mzdy
  • zaškolení a start kariéry
  • vysoké pololetní finanční prémie
  • jazykové kurzy
  • práci přímo v Plzni

  • místo výkonu práce: Plzeň - město