OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ (30.-42.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte již zkušenosti v oblasti nákupu? Baví Vás operativní nákup a rádi byste se v něm zdokonalili? Chcete se stát součástí stabilní a moderní společnosti? Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se novým OPERATIVNÍM NÁKUPČÍM (30.-42.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • tvorba objednávek
  • řešení reklamací
  • kontrola faktur

Co požadujeme?

  • alespoň 2 roky zkušeností z oblasti operativního nákupu
  • vyjednávací schopnosti
  • komunikativní němčinu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • kafeterie
  • příspěvek na penzijko
  • jazykové kurzy
  • možnost pracovat částečně na HO

  • místo výkonu práce: Plzeň