PROCESNÍ INŽENÝR V AUTOMOTIVE (40.-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

V prostředí automotive se cítíte jako doma a výrobní procesy znáte téměř nazpaměť? Chtěli byste se naučit něco nového a pracovat přímo v Plzni? Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se naším novým PROCESNÍM INŽENÝREM V AUTOMOTIVE (40.-60.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Optimalizace výrobních procesů
  • Zvyšování efektivity výroby
  • Tvorba technické dokumentace
  • Implementace nových procesů
  • Zodpovědnost za spuštění nových linek

Co požadujeme?

  • Min. středoškolské vzdělání - technické
  • Alespoň 2 roky zkušeností v automotive
  • Komunikativní angličtinu
  • Znalost Lean metod a CAD systému

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Měsíční a roční bonusy
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijko
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Plzeň