PRODUKTOVÝ INŽENÝR VE VÝVOJI (33.-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

33000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máš praxi ve vývoji a chtěl bys být součástí toho, když se plánuje vývoj nového produktu a jeho uvedení na trh? Jsi technický typ, ale marketing je také tvojí zálibou? Tak mi zašli svůj životopis a staň se naším novým PRODUKTOVÝM INŽENÝREM VE VÝVOJI (33.-50.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zjišťování současných trendů pro vývoj produktu
  • Mapování trhu pro uvedení nových produktů
  • Testování výrobků
  • Komunikace napříč společností
  • Komunikace s dodavateli
  • Reporting výsledků

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání - strojní či elektrotechnické
  • Komunikativní angličtina
  • Zkušenosti z oblasti vývoje alespoň 2 roky
  • Znalost výkresové dokumentace

Co nabízíme?

  • Náborový bonus
  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijko
  • Závodní stravování
  • Kafeterie
  • Roční bonusy

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.