SAP KEY USER (60.-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

Baví Vás práce s programem SAP a znáte ho jak své boty? Chcete dostat své znalosti o úroveň výše a využít je při jeho implementaci? Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se naším novým SAP KEY USEREM (60.-70.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za správu modulů PP v SAP
  • implementace požadavků a jejich koordinace
  • školení zaměstnanců
  • podpora uživatelů
  • zodpovědnost za systémové řízení výroby

Co požadujeme?

  • zkušenost s implementací SAPu
  • pokročilá znalost MS Excel
  • znalost výrobního prostředí
  • komunikativní němčinu, angličtina bude výhodou

Co nabízíme?

  • příspěvky na dovolenou a Vánoce
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonusy
  • příspěvek na dojíždění
  • flexibilní pracovní dobu

  • místo výkonu práce: v blízkosti Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.