CNC FRÉZAŘ 1směna + náborový příspěvek

Neaktivní nabídka

29000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Orientuješ se v technické výkresové dokumentaci? Rozumíš systému Sinumerik a Fanuc, nebo se chceš se systémy naučit? Do společnosti se sídlem v Brně hledáme šikovné CNC Frézaře! Pokud tě nabídka zaujala, tak neváhej a pošli mi svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Výroba dílů dle výkresové dokumentace
  • Pravidelná údržba stroje
  • Obrábění v systému Sinumerik a Fanuc (pokud systémy neznáte nevadí, rádi Vás zaučíme)
  • Kontrola vyrobených kusů

Co požadujeme?

  • Výborná orientace v technické výkresové dokumentaci
  • Důraz na kvalitu odvedené práce
  • Znalost MS Office
  • Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • Smysl pro detail

Co nabízíme?

  • Plat až 33.000Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • 10.000kč nástupní bonus
  • Práce na 1 směnu
  • Zkrácená pracovní doba 37,5hodin týdně
  • Čtvrtletní bonus za docházku až 3.000Kč
  • Dotované obědy
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké
  • Příspěvky na penzijko/životko
  • Možnost využít MultiSport kartu
  • Odměna při pracovních výročích

  • Lokalita: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.