TECHNIK PŘÍPRAVY VÝROBY - ABSOLVENT (25-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Jste absolventem strojírenského nebo technického oboru? Hledáte pracovní pozici, která Vám objasní fungování ve výrobní firmě a ze které se budete moci do budoucna odpíchnout na vyšší odborné pozice? Pak je tu příležitost pro Vás, hledáme posilu na pozici: TECHNIK PŘÍPRAVY VÝROBY – ABSOLVENT (25–30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

  • příprava zakázek ve výrobě
  • komunikace s kolegy z jiných oddělení
  • dohled nad dodržením termínů zakázek
  • revize technické dokumentace

Co požadujeme?

  • strojírenské či technické vzdělání
  • cizí jazyk výhodou
  • orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou
  • znalost technologií výroby výhodou
  • praxe ve strojírenství vítána

Co nabízíme?

  • smlouva do kmene společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • náborový příspěvek
  • 13. plat
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dojíždění

  • místo výkonu práce: Okolí Lipníku nad Bečvou