MARKETING V OBLASTI HR (30-40.0000 Kč )

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte praxi v oblasti marketingu a láká Vás zaměření konkrétně na HR marketing? Ovládáte základní grafické programy a domluvíte se plynule anglicky? Výborně, pak hledáme na naše oddělení právě Vás! :) Neváhejte a staňte se součástí našeho přátelského HR týmu. MARKETING V OBLASTI HR (30-40.0000 Kč )

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • marketingové aktivity se zaměřením na HR marketing
  • příprava marketingových kampaní
  • tvorba PR článků, katalogů, brožurek atd.
  • správa www stránek společnosti
  • komunikace s dodavateli reklamních služeb
  • spolupráce s kolegy v rámci koncernu - komunikace v AJ

Co požadujeme?

  • praxe v oblasti marketingu
  • znalost přímo HR marketingu velkou výhodou
  • komunikativní znalost AJ nutností
  • zkušenost s řízením projektů
  • praxe s grafickými programy výhodou
  • vlastní iniciativa, kreativita, samostatnost

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v mezinárodní stabilní společnosti
  • férové mzdové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dojíždění
  • možnost vzdělávacích kurzů
  • nástupní bonus 20.000 Kč
  • přátelské prostředí na pracovišti :)

  • místo výkonu práce: okres Přerov