PROJEKTANT – DOPRAVNÍ STAVBY (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vystudovanou SŠ/VŠ v oblasti stavebnictví? Máte zkušenosti s projektováním? Baví Vás oblast dopravních staveb? Chcete mít možnost kariérního postupu a prohlubování svých znalostí a dovedností? Chcete se podílet na zajímavých projektech a pracovat pro stabilní českou společnost? Pak mi neváhejte poslat svůj životopis! Česká stavební společnost hledá posilu na pozici: PROJEKTANT – DOPRAVNÍ STAVBY (35-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování projektové dokumentace
  • Projektování zejména v programech AutoCAD a Civil 3D
  • Jednání s klienty
  • Spolupráce s ostatními členy týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • Autorizace pro dopravní stavby výhodou
  • Znalost programů AutoCAD a Civil 3D
  • Praxi na podobné pozici

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Systém vzdělávání a rozvoje
  • Pravidelné bonusy
  • Možnost kariérního růstu

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!