PROJEKTANT– VYTÁPĚNÍ, VZT

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zkušený projektant v oblasti vytápění a chlazení nebo jste čerstvý absolvent? Chcete být součástí zajímavých projektů? Hledáte stabilního zaměstnavatele? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Významná a stabilní společnost hledá posilu na pozici: PROJEKTANT– VYTÁPĚNÍ, VZT (35-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba výkresů a plánů (VZT, chlazení, topení)
  • Kontrola realizace projektu, dodržování termínů
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Spolupráce s dalšími členy týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Ochotu občasného cestování po ČR
  • Praxi v oboru - výhodou
  • Zkušenosti s programem AutoCAD
  • Znalost 3D programů - výhodou
  • Týmového ducha, samostatnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Pravidelné bonusy
  • Stravenky
  • Uplatnění i pro ABSOLVENTY
  • Multisport karta
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!