TECHNIK ELEKTRO ÚDRŽBY (40-47.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 47000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Úspěšná společnost působící v oblasti strojírenství hledá kandidáta na pozici: TECHNIK ÚDRŽBY/ELEKTRIKÁŘ (40-47.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • práce v oddělení elektroúdržby
  • provádění preventivní a periodické údržby
  • zodpovědnost za bezproblémový chod oddělení

Co požadujeme?

  • SOU - vyučení v oboru elektrikář / SŠ
  • praxe v údržbě - výhodou, ne podmínkou
  • osvědčení k vyhlášce 50/78 Sb. § 6
  • samostatnost, spolehlivost
  • chuť učit se novým věcem
  • manuální zručnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení s možností dalšího mzdového růstu
  • 5 týdnů dovolené a věrnostní dovolená
  • věrnostní příspěvek za odpracované roky
  • motivační program
  • docházkový bonus
  • odměny za zlepšovací návrhy
  • příspěvek za doporučení nového zaměstnance

  • Lokalitu: Český Dub