PROJECT/PROCESS TEAMLEADER (60.-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

Baví Vás vedení projektů v automotive a chtěli byste vést svůj vlastní tým? Baví Vás řešení technologických problémů ve výrobě a zároveň rozjezd nových projektů? Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se novým PROJECT/PROCESS TEAMLEADER (60.-70.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za náběh sériové výroby
  • Zodpovědnost za hladký průběh před-sériové výroby
  • Komunikace s ostatními odděleními v ČR i zahraničí
  • Úprava zařízení a přípravků

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání - technické
  • praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • komunikativní angličtinu
  • zkušenosti z automotive výroby

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijko
  • závodní stravování
  • roční bonusy
  • jazykové kurzy

  • místo výkonu práce: Staňkov + 15 minut