PROJEKTANT ROZVADĚČŮ okr. Kolín (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Kolín

Máte zkušenosti jako konstruktér elektro? Chcete uplatnit své dosavadní znalosti a rozvíjet své dovednosti dále? Chcete být pánem svého času, jste zodpovědný a domluvíte se anglicky? Pak mi neváhejte zaslat své CV! Mezinárodní strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: PROJEKTANT ROZVADĚČŮ okr. Kolín (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Konstrukce rozvaděčů a kabelových svazků
  • Spolupráce s oddělením vývoje a výroby
  • Komunikace v anglickém jazyce s kolegy ze zahraničí
  • Vytváření elektro schémat a technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v elektro oboru
  • Znalost programu SolidWorks – Electrical Schematic
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. - min. §8
  • Komunikativní znalost anglického jazyka - denní využití

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Roční bonusy až 15%
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky
  • Firemní akce pro zaměstnance

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Kolínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!