PROJEKTANT - LINIOVÉ STAVBY (55.-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte SŠ/VŠ vzdělání technického směru? Máte praxi v oblasti stavební projekce inženýrských nebo pozemních staveb a chcete pracovat tam, kde vaše projekty neskončí v šuplíku? Chcete být součástí ryze České společnosti, která je velice stabilní a své zaměstnance si hýčká? Pak nám co nejdříve zašlete svůj životopis! Stabilní Česká společnost rozšiřuje svůj tým a hledá posilu na pozici: PROJEKTANT - LINIOVÉ STAVBY (55.-65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba technických konceptů stavební části projektů plynárenské infrastruktury
  • Zpracování projektové dokumentace vč. koordinace s ostatními profesemi
  • Úpravy a modernizace potrubních rozvodů vč. Armatur a ocelových konstrukcí
  • Tvorba výkazů výměr a podpora práce rozpočtáře
  • Zadání, koordinace a kontrola projektové dokumentace
  • Návrh optimalizací a efektivních alternativ
  • Autorský dozor

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • 3 roky praxe v projektování stavebního inženýrství
  • Pokročilá znalost práce v SW AutoCAD
  • Znalost stavebního zákona vč. vyhlášek a související legislativy
  • Orientace v technických normách a předpisech
  • Znalost struktury a tvorby výkazu výměr
  • Autorizace ČKAIT (Pozemní nebo dopravní stavby) Výhodou
  • Anglický jazyk na úrovni B1
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • 1 den placeného volna na mimořádné události
  • Zkrácená pracovní doba 37,5 hod týdně
  • Flexipassy v hodnotě až 20.000 Kč/rok
  • Možnost Multisport karty
  • Sponzorský dar pro MŠ Vašeho dítěte 1000 Kč/měsíc
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění min 10.800 Kč/rok

    Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
    Místo výkonu práce: Praha 4

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!