BUSINESS MANAGER (55 - 70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Hledáte novou zajímavou příležitost no pozici obchodního manažera? Máte na obdobné pozici zkušenosti, které byste rádi uplatnili a dále rozvíjeli? Jste osobnost s přirozenou autoritou a dokážete vést a motivovat tým? Potom neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Česká výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: BUSINESS MANAGER (55 - 70.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Budování a řízení vztahů se zákazníky
  • Prezentace produktů a služeb zákazníkům
  • Řízení obchodních procesů a naplňování obchodní a marketingové strategie
  • Vedení týmu kolegů, koordinace svěřených úkolů, dohled a hodnocení týmu
  • Služební cestování v rámci ČR
  • Reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici - obchodní zkušenosti
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, slovem i písmem
  • ŘP sk. B - ochota cestovat v rámci služebních cest
  • Profesionální vystupování, silné komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • 5 dní dovolené navíc
  • Finanční bonusy a prémie
  • Služební vůz – i k soukromým účelům
  • Stabilní zaměstnání v příjemném prostředí
  • Pružnou pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: okres Vsetín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu sales@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.