VEDOUCÍ VÝROBY – STROJÍRENSTVÍ (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti z pozice vedoucího/manažera výroby? Chcete se stát součástí společnosti, kde budete zodpovědný za řízení celého výrobního cyklu? Orientujete se na cíl a chcete pracovat ve společnosti s možností seberealizace? Tak nám zašlete svůj životopis!!! Významná výrobní společnost hledá do svého týmu nového člena na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY – STROJÍRENSTVÍ (45-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení, koordinace a kontrola výroby
  • Optimalizace a využití strojních zařízení
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Implementace nových technologií
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Reporting vedení společnosti
  • Zajištění dodržování pravidel BOZP a PO

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (strojírenské nebo elektro)
  • Víceletou praxi v řízení výroby (strojírenství, elektro, automotive, stavebnictví)
  • Vůdčí osobnost se schopností motivovat své podřízené
  • Znalost MS Office
  • Rozhodnost, samostatnost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 25 volných dnů
  • příspěvek na penzijko
  • zvýhodněný rodinný tarif
  • Bonusy a prémie
  • Telefon, notebook

  • Místo výkonu práce: okres Valašské Meziříčí