PROJECT MANAGER / LAUNCH MANAGER Praha

Neaktivní nabídka

80000 - 110000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete zodpovídat za vybudování nové moderní výrobní haly? Máte zkušenosti s vedením velkých projektů v oblasti přechodu na nové výrobní automatizované linky? Bez problémů se domluvíte anglicky? Pak hledáme právě Vás! Rostoucí výrobní nábytkářská společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: PROJECT MANAGER / LAUNCH MANAGER Praha

Pracovní náplň

  • zastřešení přechodu závodu na nové výrobní linky
  • příprava projektového plánu
  • odpovědnost za úspěšnou a včasnou realizaci projektu
  • řízení rizik spojených s projektem
  • dohled nad náběhem nové výroby
  • vedení a kooperace týmu
  • dávání jasných pokynů svému týmu
  • vyhodnocování výsledků práce svěřeného týmu
  • koordinace zaměstnanců v novém provozu
  • zaštítění přechodu na nový SW v rámci výroby
  • pravidelný reporting zahraniční centrále

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ideálně technického směru
  • pokročilou znalost anglického jazyka (komunikace se zahraniční centrálou)
  • prokazatelné zkušenosti s projektovým managementem
  • zkušenosti se zaváděním nové výroby
  • schopnost získat respekt stávajících pracovníků ve výrobě

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • moderní pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • multisport kartu
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na vzdělávací kurzy
  • spolupráci možnou na HPP i IČO

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.