SENIOR ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU (60-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte práci s využitím Vašich ekonomických znalostí a zkušeností? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná mezinárodní výrobní společnost hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici SENIOR ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU (60-80.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Reporting dle standardů IFRS či GAAP
  • Vedení týmu účetních
  • Kontrola účetní knihy
  • Tvorba rozpočtu
  • Příprava daňových přiznání

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe ve velké auditorské společnosti velkou výhodou
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s IFRS, GAAP a implementací ERP systému
  • Praxi ve vedení lidí
  • Výborné komunikační dovednosti a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Podporu dalšího vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Brno