TEXTILNÍ STROJNÍK - 13 PLAT

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš ukázat na luxusní kousky od HUGO BOSS, Versace nebo Luis VUITTON a říct, To je od NÁS a nelhat??? Pak je tu skvělá příležitost ti to umožnit. Textilka v Brně hledá mechaniky textilních strojů. Neváhej a pošli mi svůj životopis.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    Provádí se oprava a údržba svěřených strojů
    Řešení poruch a diagnostika jejich příčiny
    Hlášení aktuálního stavu strojů, případně časové náročnosti jejich opravy

Co požadujeme?

    SŠ/ SOU technického oboru výhodou
    Praxe na podobné pozici vítána
    Manuální zručnost
    Schopnost samostatného rozhodování
    Spolehlivost a spolupráci s kolegy
    Ochotu pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

    Práci na HPP a dobu neurčitou
    Plat až 35 000 Kč
    13 plat
    Firemní benefity až 8000 Kč/ rok
    Bonusy/prémie
    Příspěvek na penzijní/životní připojištění
    Příspěvek na dopravu
    Dovolená 5 týdnů
    Možnost ubytování
    Vzdělávací kurzy a školení
    Možnost profesního růstu
    Závodní stravování
    Možnost dovozu a odvozu na zastávky MHD

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.