ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK - OZP - DOMAŽLICE

mzdové ohodnocení

Domažlice

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Pracovní náplň

  • Úklid kanceláří a společných prostor

Co požadujeme?

  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost,
  • Zdravotní způsobilost
  • Čistý rejstřík trestů
  • OZP

Co nabízíme?

  • 100 Kč/hodinu
  • 15 hod/týden; v dopoledních hodinách
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • Pracovní smlouvu

    Pracovní místo přednostně určené pro OZP zaměstnance

    Místo výkonu práce: UZSVM Domažlice, Paroubkova 228